У Шосткинському районі вівчарка вискочила через вікно автівки та покусала чоловіка. Власника тварини судили
Поділитися в
Копіювати посилання
1700 гривень штрафу сплатить мешканець Свеської громади за порушення правил тримання вівчарки. Таку постанову 2 жовтня виніс суд.
Інцидент трапився 7 серпня на вулиці Центральній у Орлівці. Тоді вівчарка через вікно вискочила з автомобіля та вкусила за ногу чоловіка. Наступного дня він звернувся за медичною допомогою. Йому було встановлено діагноз: покусані рани задньої поверхні правого стегна.
Суд застосував покарання у вигляді штрафу і вирішив обійтись без конфіскації тварини у господаря.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: