У Шосткинському районі вчора знешкодили чергові вибухонебезпечні знахідки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 11 серпня, у Охтирському, Шосткинському та Сумському районах піротехніки ДСНС знешкодили 5 артилерійських снарядів та ручну гранату, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській обасті.
Фахівці закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
- не підходь;
- не чіпай;
- відійди на безпечну відстань (100 м);
- телефонуй 101.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: