У Шосткинському районі удар російського БпЛА забрав життя дитини
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 2 серпня, близько 14.30, ворог атакував Свеську громаду. Постраждали двоє підлітків, які були поряд з місцем удару. Про це проінформував начальник обласної військової адміністрації Олег Григоров.
Він повідомив, що 12-річний хлопчик помер до приїзду медиків.
«Невимовний біль. Щирі співчуття родині. Жодні слова не зменшать цієї втрати», – написав Олег Григоров на своїй Фейсбук-сторінці.
Також внаслідок ворожого удару постраждав 13-річний підліток – його госпіталізували з уламковими пораненнями.
Обставини трагедії встановлюються.
«росія продовжує цілити по мирних. По дітях. Закликаю мешканців прикордонних громад не ігнорувати тривоги. Бережіть себе і своїх дітей», – звернувся до жителів прикордоння керівник ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: