Сервис Центр

У Шосткинському районі суд повернув громаді водогони 14 населених пунктів, 26 водонапірних веж та 26 артезіанських свердловин

Прокуратура 13:41, 17.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

За позовом Шосткинської окружної прокуратури громаді з обслуговуючого кооперативу повернуто водогони, вартістю 67,6 млн. грн., повідомляє Пресслужба прокуратури Сумщини. Рішенням Господарського суду Сумської області договір визнано недійсним, за актом приймання-передачі від 2 червня поточного року громаді повернуто нерухоме майно.

Прокуратурою встановлено, що 29 грудня минулого року селищною радою було укладено договір, відповідно до якого обслуговуючому кооперативу передали в безоплатне користування комунальне майно, а саме – сільські водогони 14 населених пунктів, зокрема 26 водонапірних веж, 26 артезіанських свердловин та 89381 м мереж водогону. Однак, відповідно до вимог чинного законодавства, державне або комунальне майно забороняється передавати в безоплатне користування, воно може перебувати у користуванні інших осіб лише на умовах такого правового режиму, як оренда. Більш того, селищна рада передала водогін кооперативу без обов’язкового проведення конкурсу.

Суд погодився з доводами прокуратури.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору