У Шосткинському районі служба у справах дітей виловлювала дітей у нічних розважальних закладах

Закон, Наші діти 14:00, 5.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Минулого тижня служба у справах дітей Глухівської міської ради зі співробітниками ювенальної превенції та відділу поліції №1 м. Глухів провела перевірку двох розважальних закладів міста на предмет дотримання чинного законодавства «Про охорону дитинства». Відвідали бари «Hollywood» і «Paty room». Відповідно до ст. 20-1 вище зазначеного закону діти віком до 16 років з 22.00 до 6.00 години не можуть перебувати у розважальних закладах, закладах громадського харчування без батьків чи законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність. Також передбачена відповідальність і для суб’єктів господарювання.
 За інформацією головного спеціаліста служби у справах дітей Валентини Топчій, у ході рейду працівниками поліції складено 7 протоколів. Три – за порушення порядку перебування дітей у закладах сфери розваг чи громадського харчування (ст.180-1 КУ про адмінправопорушення). Це передбачає штраф до 850 грн. Два протоколи склали відповідно до ст.180 (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння), що тягне за собою штраф до 136 грн. І ще два протоколи про порушення правил щодо карантину оформили згідно зі ст.44-3, що тягне за собою накладення штрафу від 34 до 70 тис. грн.
 З батьками дітей, що перебували у барах, проведена роз’яснювальна робота, поки що їх попереджено, а за повторне правопорушення протягом року передбачено штраф від 1,7 до 5,1 тис. грн.
– У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях у нічний час буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184-1 КУпАП), – зазначила Валентина Топчій.
 За її словами, через карантинні обмеження останнім часом рейди призупинили, але в майбутньому такі перевірки планують проводити щомісяця. Перевірятимуть присутність дітей у розважальних закладах з 10 вечора до 6 ранку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору