У Шосткинському районі рятувальники завершили аварійно-відновлювальні роботи на місці ворожого удару + Фото + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 2 березня, ворог наніс удар по одному із населених пунктів Шосткинського району. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Сумській області.
Повідомляється, що пошкоджень зазнали багатоквартирні житлові будинки.
Весь день співробітники ДСНС працювали на місці події. Активно проводились аварійно-відновлювальні роботи в пошкоджених помешканнях мирних громадян.
Спеціальною плівкою частково вдалось відновити 32 вікна. Впродовж дня люди отримували від рятувальників всебічну допомогу.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: