У Шосткинському районі рятувальники проводили аварійно-відновлювальні роботи після ворожого авіаудару + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 березня, співробітники ДСНС активно проводили аварійно-відновлювальні роботи в одному із населених пунктів Шосткинського району, по якому ворог наніс авіаційний удар. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Сумській області.
Рятувальники проводили відновлювальні роботи в пошкоджених будинках мирних громадян та будівлі медичного закладу.
Загалом вдалось відновити 129 вікон, а за допомогою спеціального брезентового матеріалу проведено перекриття пошкодженого даху житлового будинку.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: