Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському районі продовжують знаходити й знешкоджувати вибухівку

Безпека, ДСНС 10:28, 23.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Ще три вибухівки не зможуть накоїти лиха, інформує ГУ ДСНС у Сумській області.
 22 вересня у Шосткинському, Сумському та Охтирському районах піротехніки ДСНС знешкодили 32 мінометних міни та осколково-фугасний касетний бойовий елемент.
Фахівці закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але вкрай важливих правил:
  • не підходь;
  • не чіпай;
  • відійди на безпечну відстань (100 м);
  • телефонуй 101.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору