У Шосткинському районі продовжують виявляти небезпечні знахідки
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу піротехніки Сумщини виявили 11 вибухонебезпечних предметів, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
28 вересня піротехніки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України виявили артилерійські снаряди, мінометні міни та ручну гранату. Небезпечні знахідки було виявлено в Охтирському, Конотопському та Шосткинському районах.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян бути уважними та обережними і при виявленні таких предметів ні в якому разі їх не торкайтесь, не намагайтесь їх перенести або розібрати, відійдіть від місця знахідки на безпечну відстань та повідомте екстрені служби за номерами 101 та 102.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: