У Шосткинському районі посилюють протиепідемічні заходи для запобігання поширення COVID-19

Здоров'я, Поліція 15:43, 1.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

 За інформацією поліції Сумської області, робоча зустріч з приводу посилення протиепідемічних заходів відбулася на Ямпільщині.
 У заході прийняли участь силовики, представники влади Свеської об’єднаної територіальної громади, держпродспоживслужби і медики. Учасники обговорили нагальні питання щодо підсилення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
 У зв’язку зі значним підвищенням захворюваності населення в Свеській об’єднаній територіальній громаді на COVID-19, місцева влада прийняла рішення про підсилення карантинних заходів.
 Аби обговорити нагальні питання з цього приводу, представники різних відомств провели робочу зустріч.
Так, місцевий поліцейський офіцер громади Іван Шульга нагадав присутнім про Постанову Кабінету Міністрів України за № 372 від 26.03.2022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236», в якій зазначається про дотримання протиепідемічних заходів у період воєнного стану.
 Поліцейський також наголосив, що перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою адміністративну відповідальність. Він також додав про важливість дотримання дистанції. В свою чергу медики наголосили на важливості вакцинування.
 Окремо поліцейський офіцер громади нагадав присутнім про дію розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації щодо порядку торгівлі алкогольними напоями у Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору