У Шосткинському районі посилили будівництво фортифікаційних споруд + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Хід будівельних робіт у Шосткинському районі перевірив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. Про це повідомляє СОВА.
– На рівні місцевої влади були ухвалені дієві рішення щодо виконання завдання Президента України Володимира Зеленського, спрямованого на укріплення оборонних рубежів, – сказав начальник Сумської ОВА під час брифінгу журналістам. – Хотів би подякувати всім будівельникам, які там працюють вдень і вночі. Техніки достатньо, побутові умови нормальні для того, щоб будівельні бригади навіть в непростих умовах зими працювали дуже інтенсивно. Фортифікаційні споруди – це ще один рівень захисту Сумщини від агресора, який знаходиться зовсім поруч і роботи щодо їх будівництва посилюються на всій території області.














Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: