Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському районі посилили будівництво фортифікаційних споруд + Відео

Безпека, Влада 11:23, 8.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Хід будівельних робіт у Шосткинському районі перевірив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. Про це повідомляє СОВА.
На рівні місцевої влади були ухвалені дієві рішення щодо виконання завдання Президента України Володимира Зеленського, спрямованого на укріплення оборонних рубежів, – сказав начальник Сумської ОВА під час брифінгу журналістам. – Хотів би подякувати всім будівельникам, які там працюють вдень і вночі. Техніки достатньо, побутові умови нормальні для того, щоб будівельні бригади навіть в непростих умовах зими працювали дуже інтенсивно. Фортифікаційні споруди – це ще один рівень захисту Сумщини від агресора, який знаходиться зовсім поруч і роботи щодо їх будівництва посилюються на всій території області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору