У Шосткинському районі поліція навчає громадян, як протидіяти шахраям

Поліція 16:00, 27.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

 На Ямпільщині поліцейські проводять широку просвітницьку роботу щодо протидії шахрайствам, повідомляє Шосткинське районне управління поліції.
 У співпраці з соціальними працівниками, листоношами, представниками старостинських округів та адміністрації магазинів дільничні офіцери поліції ведуть профілактичну роботу щодо попередження шахрайств. Поліцейські спілкуються з населенням, розповідаючи про найбільш популярні схеми оману та розповсюджують пам’ятки – застереження.
 Аби якнайбільше громадян було ознайомлено з підступними шахрайськими схемами, дільничні офіцери поліції Ямполя провели робочі зустрічі з соціальними працівниками, листоношами та поспілкувалися з населенням в старостинських округах.
 Під час проведення заходів правоохоронці розповідали громадянам про найбільш популярні шахрайські схеми та те, як слід діяти в тих чи інших ситуаціях.
 Поліцейські нагадали, що в нашій країні не проводяться ніякі грошові реформи. Зауважили, що спілкуватися з банківськими працівниками краще особисто в фінансовій установі та не пускати до свого житла різних цілительок і ворожок.
 Крім того, правоохоронці звернули увагу населення на непоодинокі випадки, коли телефонні співрозмовники повідомляли своїй жертві про нещастя з їх близькими родичами, які потребують негайної фінансової допомоги. Піддавшись паніці, люди пересилали чи віддавали всі заощадження, які збирали роками. Лише пізніше з’ясовували, що то були шахраї.
На завершенні таких зустрічей та бесід поліцейські роздавали громадянам пам’ятки – застереження з інформацією щодо протидії шахрайству.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору