У Шосткинському районі чоловік обміняв гроші й потрапив на лаву підсудних

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в Глухові відбулася не зовсім звичайна історія – у чоловіка конфіскували щойно обмінені ним 100 доларів. Більш того, справа була передана до суду, який постановив оштрафувати правопорушника на 454 гривні. Ситуація з обміном валюти сталася на території Глухівської автостанції.

На засіданні фігурант справи визнав свою провину. Суд, вислухавши доводи правопорушника, прийшов до висновку, що в діях чоловіка є склад злочину про адміністративне порушення згідно зі ст. 162 КУпАП, оскільки обмін був проведений незаконним шляхом з порушенням правил валютних операцій, пише Глухів.INFO.

Вибираючи вид та міру стягнення, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, суд призначив йому покарання у вигляді попередження.

Грошові кошти, вилучені як речовий доказ про правопорушення для розглядів в суді, були повернуті власнику. Однак, чоловікові доведеться заплатити судовий збір в розмірі 454 гривні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору