У Шосткинському районі без електроенергії майже 50 тис. споживачів
Поділитися в
Копіювати посилання
Керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив про ситуацію у сфері енергетики на ранок 11 жовтня.
Охтирський, Конотопський райони – підключені повністю. У поодиноких випадках можуть бути перебої, прошу поставитися до цього з порозумінням.
Відсутнє електропостачання майже у 62 тисяч споживачів трьох районів області:
– Шосткинський – 47362
– Роменський – 14189
– Сумський – 253
У трьох громадах Шосткинського району: Середино-Будській, Зноб-Новгородській, Ямпільській понад 5 тис абонентів поки що залишаються без води, до кінця доби подача буде налагоджена.
Роботи по відновленню електро- та водопостачання тривають, проінформував очільник ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: