У Шосткинському районі без електроенергії майже 100 тис. споживачів
Поділитися в
Копіювати посилання
Унаслідок удару армії рф по енергетичних об’єктах Сумщини вчора, 1 жовтня, о 21.49, було знеструмлено понад 86 тисяч точок обліку споживачів у Шосткинському районі. Про це інформує «Сумиобленерго».
Станом на ранок 2 жовтня тимчасово без електроенергії залишаються понад 82 тис. споживачів у цьому районі.
«Загалом унаслідок військової агресії росії проти України станом на ранок 2 жовтня майже 90 тисяч споживачів по всій Сумській області тимчасово без електроенергії. Енергетики роблять усе, щоб повернути світло людям!», – зазначається у повідомленні «Сумиобленерго».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: