Сервис Центр

У Шосткинському лісгоспі дбають про молодий ліс

 Поділитися

Поділитися в

 Обов’язковою вимогою для створення якісних, високопродуктивних лісових насаджень – є своєчасний догляд за лісовими культурами.

 Мало просто посадити ліс. Впродовж декількох років лісівники дбають про молоді насадження, створюючи сприятливі умови для їх росту та розвитку, знищуючи бур’яни, трав’янисту рослинність та поросль малоцінних порід.

Саме зараз, у літній період, коли відзначається велика забур’яненість після інтенсивних дощів, проводяться роботи по догляду за цьогорічними лісопосадками та лісовими культурами минулих років створення, – зазначають у Державному підприємстві “Шосткинський лісгосп”. – В залежності від віку посадок і ступеню забур’яненості, це: обкошування міжрядь мотокосами та ручне прополювання молодих культур в рядках.

Так, з метою оновлення техніки для доглядів за молодим лісом,  цього року підприємством було придбано 4 кущорізи. На сьогоднішній день догляди проведено на площі – 281 га.

Окрім доглядів за лісовими культурами, ще одним дуже важливим завданням для лісівників є догляд за майбутнім лісом, тобто за сіянцями у тимчасових розсадниках.

На фото лісові культури 2021 року створення

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору