У Шосткинському краєзнавчому музеї відкрилася виставка аматорського клубу «Княжа скарбниця» + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
19 травня у Шосткинському краєзнавчому музеї презентували виставку робіт народних умільців із Новгорода-Сіверського. Ця експозиція стала черговим етапом багаторічної співпраці між митцями Чернігівщини і Шосткинщини, які традиційно об’єднують зусилля задля спільних культурних проєктів.
Цьогоріч роботи надали 15 авторів – члени народного аматорського клубу декоративно-прикладного мистецтва «Княжа скарбниця», який очолює Ольга Луговська. До цієї творчої спільноти вже активно долучаються і шосткинські майстри, серед яких Олександр Куліченко, Алевтина Філон, Василь Рубаник та Раїса Левдик.


Загалом на виставці експонується понад 90 унікальних робіт.

Детальніше у нашому відеорепортажі.
Фото – ФБ-сторінка міського голови Миколи Ноги
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: