У Шосткинському коледжі визначили найсильнішого серед студентів
Спорт 15:49, 8.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 9 вересня, Україна відзначатиме День фізичної культури і спорту. До свята Шосткинський фаховий коледж ім. І.М.Кожедуба провів змагання з армреслінгу.
– Захід був організований, враховуючи численні запити студентської молоді.
За основну мету ставили популяризацію здорового способу життя, підвищення рівня мотивації здобувачів освіти до занять спортом.Подібні змагання завжди популярні серед наших студентів і армреслінг не став виключенням.
Активність, спілкування, знайомство з новими людьми, професійні судді, захоплення та яскраві емоції, гарний настрій, відпочинок після насиченої інтелектуальної праці. І це далеко не весь перелік позитиву, які отримали всі, хто перебував на спортивному майданчику, – зазначають організатори заходу.
За результатами змагань, переможцем став Павло Терещенко (гр. ЕІ-22) ;
ІІ місце посів Даниїл Бабкін (гр. ХТ-22) ; ІІІ місце – Іван Ночовний (гр. КТ-22).














Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: