У Шосткинському фаховому коледжі вшанували пам’ять українців, які визволяли землю від нацистських окупантів
Поділитися в
Копіювати посилання
28 жовтня у День визволення від німецької окупації у Шосткинському коледжі СумДУ вшанували пам’ять про полеглих українців.
Студенти групи МІ-22 разом з викладачкою Невеселою І.А. відвідали тематичну виставку в бібліотеці навчального закладу, де вшанували пам’ять усіх українців, які під час Другої світової війни віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з рідної землі. Також згадували сучасних воїнів, які захищають Україну від рашистської навали.
Нагадуємо, що 28 жовтня 1944 року останні німецькі солдати покинули найзахідніший регіон України — Закарпаття.
Фото з соцмереж Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба СумДУ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: