Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському коледжі ім.І.Кожедуба відбулися змагання з бадмінтону

Спорт 10:32, 2.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Традиційно у Шосткинському фаховому коледжі ім.І.Кожедуба СумДУ  проводять змагання з бадмінтону в залік спартакіади ШФК серед дівчат.

Бадмінтон – мабуть, одна з найпопулярніших спортивних ігор, яка легко і ненав’язливо дозволяє задіювати молодь, оскільки 100% в процесі гри зацікавленість, азарт та прагнення продовжувати тільки зростає.

І разом з тим безумовною перевагою бадмінтону є можливість забезпечувати високий рівень фізичної активності.

Тож студентки охоче беруть участь у змаганнях. Як повідомили у навчальному закладі, у підсумку призові місця розподілилися таким чином:

1 місце – команда групи ПТ-22 (Вікторія ПІЧУЄВА та Аліна КОВАЛЕНКО);

2 місце – збірна команди групи БС, ОП-22 (Єлізовєта АВРАМКІНА та Дар’я БАБИЧ);

3 місце – команда групи БС-23 (Анна НЕЧИПУРЕНКО та Анастасія КРАВЧЕНКО).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору