У Шосткинському інституті СумДУ допомагають майбутнім абітурієнтам зареєструватися на ЗНО + Відео

Освіта 17:45, 10.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

1 лютого в Україні розпочалася реєстрація на основні сесії ЗНО-2022, вона триватиме до 9 березня. Тим, хто складатиме ДПА у формі ЗНО, документи треба надіслати до 1 березня.

«На базі Шосткинського інституту СумДУ створено пункт реєстрації, щоб допомагати усім бажаючим оформлювати реєстраційні документи. У цьому році учасники можуть обрати 4 предмети ДПА і вони підуть у свідоцтво про повну середню освіту”, – розповідає Анжела Романченко, відповідальна за пункт реєстрації ШІ СумДУ

Цьогоріч безкоштовно можна здати ЗНО з 5-ти предметів. Решту предметів можна здати за кошти фізичних осіб.

«Ця функція буде доступна тільки тим учасникам, які зареєструються на максимально можливі 5 предметів. Вартість складання 1 додаткового предмету з іноземних мов буде складати 978 грн, з інших предметів – 354 грн», – пояснила Анжела Романченко.

Пункт реєстрації на базі Шосткинського інституту СумДУ працює у будні дні з 9-ї до 16-ї години. На сьогодні тут вже зареєструвалося близько 180 бажаючих пройти ЗНО.

Цьогорічні випускники розповідають, реєстрація на ЗНО у пункті проходить досить швидко.

Крім цього, Шосткинский інститут СумДУ щороку проводить екскурсії для майбутніх абітурієнтів, під час яких знайомлять зі спеціальностями, які можна отримати у цьому навчальному закладі.

«Також ми розказуємо їм основні правила прийому вступу до закладів вищої освіти, знайомимо їх з основними новаціями   правил прийому і орієнтуємо на подальший вступ», –  говорить Віта Середа, відповідальна секретарка відбіркової комісії ШІ СумДУ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору