Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському фаховому коледжі СумДУ відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

Спорт 14:40, 15.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У межах програми національного спротиву в Шосткинському фаховому коледжі ім.І.Кожедуба СумДУ відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки у залік Спартакіади навчального закладу.

Учасники продемонстрували хорошу підготовку, зосередженість та спортивний характер. За підсумками змагань визначили переможців в особистій першості серед дівчат та хлопців.

Серед дівчат перше місце виборола Анастасія Хондожко (група БС-24), друге – Ольга Секера (МІ-24-2с), третє – Ірина Бочек (БС-25).

Серед юнаків перемогу здобув Євгеній Мартиненко (ОП-25). Друге місце посів Михайло Воробей (МІ-24-2с), третє – Микола Бардаков (МІ-25).

Учасників та призерів привітали із вдалими виступами та побажали нових спортивних досягнень, впевненості й влучності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору