Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинському Арт-центрі діє виставка Тамари Ціун “Віхи”

 Поділитися

Поділитися в

Днями у Шосткинському Арт-центрі відкрили виставку “Віхи”. Авторкою усіх робіт є місцева мисткиня Тамара Ціун.

У Шостці це не єдині стіни, які прикрашають картини пані Тамари.

Малюнки Ціун представлені в Музеї Пантелеймона Куліша та відділі «Музей І.М. Кожедуба». Неодноразово  роботи місцевої художниці публікували в газеті “Вісті Шостки”.

Тамара Ціун — лауреатка всеукраїнських мистецьких конкурсів, її творчість подорожувала по виставках міста Київ, Суми.

Наразі велику частину творчого доробку художниці можна переглянути в Арт-центрі за адресою вул. Миру, 14.

Фотографіями з відкриття на своїй сторінці поділилася Ольга Сергієнко — викладачка Шосткинської дитячої школи мистецтв.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору