У Шосткинському Арт-центрі діє виставка Тамари Ціун “Віхи”
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями у Шосткинському Арт-центрі відкрили виставку “Віхи”. Авторкою усіх робіт є місцева мисткиня Тамара Ціун.
У Шостці це не єдині стіни, які прикрашають картини пані Тамари.
Малюнки Ціун представлені в Музеї Пантелеймона Куліша та відділі «Музей І.М. Кожедуба». Неодноразово роботи місцевої художниці публікували в газеті “Вісті Шостки”.
Тамара Ціун — лауреатка всеукраїнських мистецьких конкурсів, її творчість подорожувала по виставках міста Київ, Суми.
Наразі велику частину творчого доробку художниці можна переглянути в Арт-центрі за адресою вул. Миру, 14.
Фотографіями з відкриття на своїй сторінці поділилася Ольга Сергієнко — викладачка Шосткинської дитячої школи мистецтв.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!









Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: