У Шосткинському арт-центрі діє художня майстерня + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Художня арт-терапевтична майстерня працює у Арт-центрі.
Як розповіла волонтер Музейного соціально-психологічного хабу «Місце сили» Алевтина Філон, тут проводяться заняття всіх охочих, які через мистецтво бажають пізнати щось нове, відкрити для себе нові творчі можливості, розкрити власний творчий потенціал.
У художній майстерні навчають живопису, різноманітним технікам. Зараз проводяться передноворічні майстеркласи.
За словами Алевтини Філон, творчість завжди дає новий поштовх для особистісного розвитку, емоційного збагачення.
Заняття у художній майстерні проходять щовівторка з 11.00 до 12.00.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: