У Шосткинській ЦРЛ за підтримки міжнародних партнерів буде реалізовано ще один проєкт + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Ремонтні роботи у реабілітаційному відділенні Центральної районної лікарні завершені. Про це на апаратній нараді повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Найближчим часом туди завезуть нові меблі.
Нагадаємо, цей проєкт реалізується спільно з GIZ. Ще один спільний проєкт – створення на базі Центральної районної лікарні кол-центру. Його завданням є покращення комунікації з пацієнтами.
Міський голова Микола Нога запитав, коли запрацює ангіограф, який був нещодавно доставлений до Шостки. Керівник ЦРЛ повідомив, що фахівці фірми «Філіпс» приступають до монтажу медобладнання у різних містах України. Спочатку ангіограф змонтують в Одесі, потім – у Шостці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: