Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській ЦРЛ за підтримки міжнародних партнерів буде реалізовано ще один проєкт + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Ремонтні роботи у реабілітаційному відділенні Центральної районної лікарні завершені. Про це на апаратній нараді повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

Найближчим часом туди завезуть нові меблі.

Нагадаємо, цей проєкт реалізується спільно з GIZ. Ще один спільний проєкт – створення на базі Центральної районної лікарні кол-центру. Його завданням є покращення комунікації з пацієнтами.

Міський голова Микола Нога запитав, коли запрацює ангіограф, який був нещодавно доставлений до Шостки. Керівник ЦРЛ повідомив, що фахівці фірми «Філіпс» приступають до монтажу медобладнання у різних містах України. Спочатку ангіограф змонтують в Одесі, потім – у Шостці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору