Сервис Центр

У Шосткинській центральній бібліотеці з’явилося біографічне видання про архітектора «Молодіжного» та школи мистецтв

Ювілей 15:29, 31.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Кілька примірників видання «РОДина Обуховських. Творчість як принцип життя» бібліотеці ім.Л.Толстого подарували її автори. Ця книга присвячена 70-річчю Василя Обуховського. Її написали та упорядкували дві його доньки Любава та Еліна. Це був їхній подарунок батькові на ювілей.

Василь Обуховський – один з творців сучасної архітектури міста Шостки. Він – уродженець села Ямне Велико-Писарівського району. Кар’єру архітектора розпочав у Сумах. А в 1977 році став працювати у Шостці. З 1995 по 2001 рік був головним архітектором міста.

Під його керівництвом було спроектовано 32-й мікрорайон та Локотки. Василь Обуховський автор проектів будівель Шосткинської дитячої школи мистецтв, хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба, шкіл №12 та №5, будинку побуту «Молодіжний» по вул. Марата (нині там Арт-центр), танцмайданчика у парку Свободи. Під його керівництвом реконструювали церкву Різдва Христового (на вул. Садовий бульвар, 50), звели більшість багатоповерхівок Шостки.

Василь Обуховський – творча людина. Він пише поезію. Її кращі зразки представлені в книзі. Цей талант передався і всім чотирьом його дітям: Ростиславу, Ладі, Любаві та Еліні. Тож для родини Обуховських творчість стала принципом життя.

Книга «РОДина Обуховських. Творчість як принцип життя» – біографічне видання, наповнене родинними фотографіями та світлинами проектів Василя Обуховського. У ньому можна ближче познайомитися і з його дітьми, їх захопленнями та життєвими позиціями.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору