Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській школі мистецтв відзначили День музики

Культура, Свято 14:09, 30.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 29 вересня, у Шосткинській дитячій школі мистецтв відбувся традиційний щорічний концерт, присвячений Міжнародному дню музики. У цьому році він відзначається якнайменше ще з двома святами – Днем працівників освіти й Днем Захисників та Захисниць України. Відповідною була й тематика виступів.
 Ведучий концерту Анатолій Стегайло привітав присутніх зі святами. Міський голова Микола Нога вручив сертифікати на отримання міської стипендії в галузі культури “Обдаровані діти” кращим учням школи: Данилу Лакозі, Вікторії Кузьменко, Єлисею Чороноволу, Миколі Рогожкіну та учениці Дитячої музичної школи №2 Єлизаветі Пурис.
 Начальник відділу культури і туризму міської ради Ігор Фатун подарував школі бас-гітару фірми Cort.
– Тепла атмосфера, щирі гучні оплески, вигуки “Браво!” протягом концерту супроводжували дійство на сцені.
Не залишилася без уваги й скринька з написом “На підтримку Збройних Сил України”. 2500 грн. будуть перераховані нашим захисникам від слухачів концерту. Свято відбулося! – зазначив директор Шосткинської дитячої школи мистецтв Юрій Лоза.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору