У шосткинській поліклініці вивалюють вікна і серед будівельного бруду ведуть прийом пацієнтів + Фото, відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 2 квітня, у поліклініці №2 по вулиці Знаменській у Шостці вели роботи з демонтажу і заміни вікон. І будівельні роботи проводилися прямо під час прийому пацієнтів.

Будівельний пил вкрив усе від входу і по коридорам, у кабінетах лікарів, маніпуляційній… Прийшовши до лікаря, хворі вимушені були витрушуватися від пилюки і виходити очікувати на вулицю.

На ситуацію відреагував громадський радник Василь Бороздін, який теж прийшов до поліклініки. Та на його зауваження припинити роботи на час прийому пацієнтів і огородити місце проведення робіт захисною плівкою, будівельники не відреагували.

В ситуацію втрутився депутат Шосткинської міської ради Микола Трофимець. Він поцікавився, яка підрядна організація виконує роботи з заміни вікон та попросив припинити роботи. Як вияснилося, роботи проводить ТОВ «Торговий дім «Дизайн». І депутат, і бригадир будівельної бригади телефонували Ірині Шиловій (саме вона зареєстрована засновником та бенефіціаром «Торгового дому «Дизайн»).

За словами Миколи Трофимця, під час телефонної розмови Ірина Шилова почала його ображати і вже за 10 хвилин приїхала до поліклініки. Очевидці зазначають, що Ірина Володимирівна розмовляла з робітниками, що замінювали вікна. Казала їм не сперечатися, бо не праві ж. Там бачили і Сергія Федосенко, який є керівником «Торгового дому «Дизайн». Він, за словами очевидців, погодився з зауваженнями Ірини Володимирівни і озвучив намір поки припинити роботи…

У коментарі журналісту «Шостка.INFO» Ірина Шилова зазначила, що не має відношення до «Торгового дому «Дизайн» і вже рік, як вийшла на пенсію. Тоді дивно, чому керівник будівельної бригади телефонував саме їй і виконував її розпорядження?

Лавки для очікування пацієнтів у коридорах у пилу.

На головному фото – пил на столі у кабінеті лікаря, де ведуть прийом пацієнтів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору