У Шосткинській громаді знайшли прихисток 5,6 тисяч переселенців + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На сьогоднішній день у нашій громаді проживають 5 675 внутрішньо переміщених осіб. Лише на минулому тижні до нас приїхало 45 переселенців. Про це під час апаратної наради повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Зінаїда Скиба.
Міський голова Микола Нога дав завдання перебудувати роботу Центру з допомоги переселенцям, який відкрився у ЦЕВ «Юність».
В ході апаратної наради Зінаїда Скиба також проінформувала про те, що управління праці та соціального захисту населення продовжує роботу з мешканцями Шосткинської громади, які повернулися з фронту і звільнилися з лав ЗСУ.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: