У Шосткинській громаді зафіксовано нову смерть від ускладнень COVID-19
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 384 жителів Сумської області. У їх числі 28 мешканців Шосткинського району. Найбільше нових випадків захворювання зафіксовано у Середино-Будській – 14, та Глухівській ОТГ – 9. У Шосткинській громаді захворіли 2 людини. Про це інформує Сумська ОДА.
Станом на 1 грудня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 125 273 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2578 летальних випадки, за минулу добу – 12 (Конотопський р-н – 3, Охтирський р-н – 1, Сумський р-н – 6, Шосткинський р-н – 2). У Шосткинському районі по 1 людині померли у Шосткинській та Глухівській громадах.
Одужало від COVID-19 в Сумській області за минулу добу 1231 пацієнт. Зокрема і 172 жителя Шосткинського району.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: