У Шосткинській громаді за добу захворіли на COVID-19 14 людей
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині за минулу добу COVID-19 підтвердили у 231 особи. Зокрема, 25 нових випадків захворювання виявили у Шосткинському районі, з них 14 – у Шосткинській громаді. Про це йдеться на сайті Сумської ОДА.
Станом на 16 грудня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 128962 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2737 летальних випадків, за минулу добу – 10 (Конотопський р-н – 3, Роменський р-н – 2, Сумський р-н – 5).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 121478 осіб, з них за минулу добу – 509 (Конотопський р-н – 126, Охтирський р-н – 56, Роменський р-н – 30, Сумський р-н – 284, Шосткинський р-н – 13).


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: