У Шосткинській громаді за добу виявили 1 випадок COVID-19, 8 жителів громади – одужали
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби на Сумщині COVID-19 підтвердили у 109 осіб. Зокрема 8 нових випадків зареєстровано у Шосткинському районі: Глухівська міська ОТГ – 4, Середино-Будська міська ОТГ – 2, Шосткинська міська ОТГ – 1.
Станом на 15 вересня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 80319 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1374 летальних випадки, за минулу добу – 2 (Конотопський р-н – 1, Сумський р-н – 1), інформує Сумська ОДА.
Одужало від COVID-19 протягом минулої доби 77 пацієнтів, 11 з них – жителі Шосткинський району: Шосткинська міська ОТГ – 8, Зноб-Новгородська селищна ОТГ – 3.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: