У Шосткинській громаді за добу 6 людей захворіли на COVID-19, 17 – одужали
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині минулої доби COVID-19 підтвердили у 860 осіб. Про це інформує Сумська ОДА.
У Шосткинському районі захворіло 35 людей, з них 6 – жителі Шосткинської громади. Найбільше нових випадків захворювання зареєстровано у Глухівській громаді – 13.

Станом на 19 січня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 136536 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2923 летальних випадків, за минулу добу – 8 (Конотопський р-н – 1, Роменський р-н – 2, Сумський р-н – 4, Шосткинський р-н – 1). У Шосткинському районі помер житель Глухівської громади.
Одужало від COVID-19 в Сумській області за минулу добу 156 пацієнів. Зокрема, 17 жителів Шосткинської громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: