У Шосткинській громаді визначили кращих баскетболістів серед юнаків у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
Поділитися в
Копіювати посилання
У рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 26-27 березня у Шостці пройшов ІІ етап змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти Шосткинської громади з баскетболу.
У змаганнях взяли участь переможці І етапу – команди Шосткинських шкіл №5, 7, 11, 12, спортивного ліцею, Воронізької ЗОШ, Чапліївської ЗОШ, Богданівського та Клишківського НВК.
Як повідомляють у Фейсбук-спільноті “Спортивні шкільні ліги Сумщини Шосткинська МТГ”, переможцем і серед юнаків, і серед дівчат стали команди Воронізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім.П.Куліша.

ІІ місце посіли баскетболісти Шосткинської ЗОШ №12.
ІІІ місце – Шосткинський спортивний ліцей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: