У Шосткинській громаді відбулися міжшкільні змагання з волейболу
Спорт 10:30, 20.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
18 грудня у рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри» серед учнів закладів загальної середньої освіти Шосткинської громади відбулися змагання з волейболу.
Захід пройшов на базі Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.О. Куліша.
Змагання відбулися у доброзичливій атмосфері, учасниці мали можливість продемонструвати майстерність, злагодженість у командній грі, повідомляє Центр професійного розвитку педагогічних працівників ШМР.
Перемогу у першій віковій групі (7-9 класи) здобув Ображіївський НВК.
Воронізька школа посіла ІІ місце. Собицький НВК – ІІІ.
Переможець у другій віковій групі (10-11 класи) – Воронізька ЗОШ.
Шосткинська гімназія здобула ІІ місце; Ковтунівський НВК – ІІІ.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: