У Шосткинській громаді створено перше сімейне фермерське господарство, що займається утриманням та розведенням корів молочного напряму

 Поділитися

Поділитися в

  За сприяння шосткинського міського голови Миколи Ноги, спільними зусиллями представників Шосткинської міської ради та молодих, енергійних, бажаючих працювати та розвиватись фермерів Ковтунівського старостинського округу, сім’ї Наталії та Миколи Бриткових, у Шосткинській громаді створено перше сімейне фермерське господарство «Молочні ріки». Воно займається утриманням та розведенням корів молочного напряму продуктивності.

 Відділ розвитку АПК Шосткинської міської територіальної громади інформує, що створення даного господарства дасть можливість молодим фермерам скористатись коштами, передбаченими у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств вже в поточному році. Так вони зможуть скористатись спеціальною бюджетною дотацією на утримання корів ідентифікованих та зареєстрованих, відповідно до законодавства. За кожну наявну на 1 липня поточного року корову отримають 5000 гривень.

– Бажаємо СФГ «Молочні ріки» процвітання та запрошуємо домогосподарства населення, які утримують п’ять і більше корів, до співпраці з питання створення сімейних фермерських господарств, – повідомляє Відділ розвитку АПК Шосткинської міської територіальної громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору