У Шосткинській громаді школярі, батьки та вчителі провели чергову благодійну акцію на підтримку ЗСУ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
“Від маленького серця – для великого миру”. Загальношкільна благодійна акція на підтримку воїнів ЗСУ під такою назвою пройшла 4 серпня у Івотському навчально-виховному комплексі.
Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. Вчителі та батьки допомогли коштами. Учні кожного класу оригінально та з творчим підходом написали листи, листівки та намалювали малюнки українським захисникам та захисницям.
За результатами акції було зібрано 3 900 грн.
– Велика подяка всім хто долучився до акції.Це лише маленька частинка наших переживань, любові, душевного тепла і молитов за них. Але в такий спосіб ми об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради нашої перемоги! Слава Україні! Героям слава! Все буде Україна! – зазначають організатори акції.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: