У Шосткинській громаді шкільні канікули продовжено до 20 березня
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Загальноосвітнім навчальним закладам нашої громади рекомендовано продовжити канікули до 20 березня. Таку новину Шостка.INFO повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.
Рішення обумовлено тим, що велика кількість дітей знаходиться поза межами громади, багато педагогів займаються волонтерською діяльністю. Перехід на дистанційне навчання ускладнює і якість Інтернет-зв’язку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: