У Шосткинській громаді привітали волонтерів + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 5 грудня, Міжнародний день волонтера.
Міський голова Микола Нога вручив волонтерам, волонтерським організаціям Шосткинської громади Почесні грамоти. Відзначені їх активна діяльність, патріотизм, вагомий внесок у наближення Перемоги України.
«…Всіх нас об’єднує одна спільна мета – це шлях до Перемоги, і допомогти нашим незламним, сильним, могутнім незнайомим, але таким рідним, хлопцям і дівчатам – військовим! – говорить волонтерка Ольга Костюкевич.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: