Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді понад 6 тис. учнів навчаються у змішаному форматі + Відео

Освіта 18:28, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У учнів закладів загальної середньої освіти закінчилися весняні канікули.

Як повідомила на сьогоднішній апаратній нараді начальник управління освіти Наталія Сергейко,  19 закладів (6 011 школярів) працюють у змішаному форматі. У зв’язку з ремонтом укриттів 5 закладів (546 учнів) – поки на «дистанційці».

Щодо захворюваності серед учнів, то вона має тенденцію до зменшення. На сьогоднішній день хворіють 186 учнів, що складає 3 % від загальної кількості учасників освітнього процесу.

Під час апаратної наради Наталія Сергейко проінформувала про те, що на минулому тижні було подано три заявки для отримання фінансування з держбюджету на облаштування укриттів.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору