У Шосткинській громаді понад 6 тис. учнів навчаються у змішаному форматі + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У учнів закладів загальної середньої освіти закінчилися весняні канікули.
Як повідомила на сьогоднішній апаратній нараді начальник управління освіти Наталія Сергейко, 19 закладів (6 011 школярів) працюють у змішаному форматі. У зв’язку з ремонтом укриттів 5 закладів (546 учнів) – поки на «дистанційці».
Щодо захворюваності серед учнів, то вона має тенденцію до зменшення. На сьогоднішній день хворіють 186 учнів, що складає 3 % від загальної кількості учасників освітнього процесу.
Під час апаратної наради Наталія Сергейко проінформувала про те, що на минулому тижні було подано три заявки для отримання фінансування з держбюджету на облаштування укриттів.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: