У Шосткинській громаді підготовлено три тимчасові екзаменаційні центри для проведення НМТ + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Заклади освіти Шосткинської громади продовжують працювати у змішаному форматі, заняття проводяться в укриттях. Про це на сьогоднішній апаратній нараді проінформувала начальник управління освіти Наталія Сергейко.
За її інформацією, триває тендерна процедура щодо будівництва укриття в одному із закладів освіти.
14 травня стартує Національний мультипредметний тест. У нашій громаді підготовлено три тимчасові екзаменаційні центри для проведення НМТ. «Планується, що на їх базі пройдуть тестування 792 учасники», – зазначила Наталія Сергейко.
Національний мультипредметний тест триватиме до 25 червня.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: