У Шосткинській громаді перевірили 4 склади ліків, отриманих у якості гуманітарної допомоги

 Поділитися

Поділитися в

 У поточному місяці комісія у складі спеціалістів Шосткинського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області перевірила два заклади охорони здоров’я Шосткинської громади, де наявні 4 склади ліків, отриманих у вигляді гуманітарної допомоги. Перевіряли стан дотримання санітарного законодавства при зберіганні ліків.

 Як інформує ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, при обстеженні вищезазначених складів увагу приділяли дотриманню умов та термінів зберігання лікарських засобів, наявність холодильного та/або морозильного обладнання, термін придатності ліків, наявність відповідного запасу ліків для невідкладної допомоги, супроводжувальної документації, а також наявність та можливість проведення у приміщеннях зберігання лікарських препаратів та засобів гігієни відповідних дезінфекційних заходів.

 Фахівці Держпродспоживслужби під час проведення комісійних перевірок проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу та надавали всі необхідні рекомендації щодо подальшого зберігання лікарських засобів та проведення відповідних санітарно-протиепідемічних заходів у закладах охорони здоров’я.

Про виявлення порушень, як і про їх відсутність, не повідомляється.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору