У Шосткинській громаді перевіряють готовність закладів освіти до нового навчального року + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Відсьогодні, 15 серпня, комісія перевіряє готовність освітніх закладів до нового навчального року. Таку новину на апаратній нараді повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.
«За підсумками роботи цієї комісії будуть підписані відповідні акти», – зазначила вона.
Наталія Сергейко проінформувала, що тривають роботи з облаштування укриттів.
За її словами, проводиться моніторинг думки батьків щодо форми організації освітнього процесу. «Адже ми повинні до 1 вересня вирішити, яким чином наші учні будуть навчатися», – сказала вона.
Міський голова Микола Нога зауважив, що у кожному навчальному закладі визначаться, як цей заклад буде працювати – офлайн чи онлайн.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: