Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді – надзвичайна ситуація. Місто знеструмлене повністю, – міська рада

 Поділитися

Поділитися в

Шосткинський міський голова Микола Нога інформує, що у громаді склалась надзвичайна ситуація у зв’язку з черговим масованим обстрілом України російським агресором!
– Пошкоджено ряд енергетичних об‘єктів України!
Місто знеструмлено повністю!
Працюють аварійні служби по відновленню енергопостачання, водопостачання та теплозабезпечення!
Зупинена робота шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів!
Центральна лікарня, ряд других важливих об’єктів, перейшла на резервне енергозабезпечення!
Всім перебувати в укриттях!
Прошу зберігати спокій! Віримо в ЗСУ! – йдеться у повідомленні.
Про повне знеструмлення громади інформують і на сусідній Кролевеччині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору