У Шосткинській громаді на місці ворожого удару рятувальники ліквідували пожежу
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч з 4 на 5 лютого ворог в черговий раз атакував Сумщину.
У Сумах вибуховою хвилею було вибито вікна в багатоквартирних житлових будинках та пошкоджено автомобілі.
Спільно з волонтерами, представниками комунальних служб, рятувальники проводять аварійно-відновлювальні заходи.
Розгорнуто мобільний пункт обігріву, аби люди могли зігрітися та випити гарячого чаю, повідомляють у ГУ ДСНС у Сумській області.

У Шосткинській громаді через ворожу атаку виникла пожежа в нежитловій будівлі.
Під час гасіння пожежі, рятувальникам декілька разів доводилося відходити в безпечне місце, через загрозу повторних атак.

Фахівці ДСНС ліквідували всі осередки горіння.
Інформація про постраждалих не надходила.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: