У Шосткинській громаді минулої доби одна людина померла від COVID-19. Ще одна – подолала його
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 21 липня на Сумщині зареєстровано 78 221 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 17 жителів області. У Шосткинській громаді нові випадки інфікування не виявлені.
Натомість минулої доби від ускладнень COVID-19 у Шосткинській громаді померла 1 жінка. Ще 1 летальний випадок вчора було зафіксовано у Конотопі. Загалом за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1335 смертей.
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76 601 осіб, з них за минулу добу – 9, у тому числі 1 шосткинець. 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: