Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді 4 людини одужали від COVID-19

Здоров'я, Медицина 08:58, 9.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині минулої доби COVID-19 підтвердили у 113 осіб. Зокрема, 3 нові випадки виявили у Шосткинському районі (2 – Глухівська громада, 1 – Середино-Будська),інформує Сумська ОДА. 

Станом на 9 вересня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 79865 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1362 летальних випадки, за минулу добу – жодного.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77776 осіб, з них за минулу добу – 39, у їх числі і 12 жителів Шосткинському району: 1 – Березівська громада, 7 – Глухівська, 4 – Шосткинська громада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору