Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді 16 шкіл продовжили навчання у сховищах, решта – дистанційно + Відео

Війна, Освіта 15:31, 8.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Враховуючи безпекову ситуацію, запропонований варіант навчання школярів в укриттях. Про це повідомила заступник начальника управління освіти Любов Волошко.

«Попередньо було проведено опитування батьківської громадськості. Адміністраціями закладів складено розклади занять і на сьогодні  у 16 школах організовано навчання у змішаному форматі в укриттях», – розповіла вона.

Як проінформувала Любов Волошко, таким навчанням охоплять понад 1000 учнів.

За її словами, у 8 закладах загальної середньої освіти учні будуть навчатися дистанційно.

Міський голова Микола Нога дав доручення проаналізувати досвід навчання в укриттях в різних містах країни. За необхідності місцева влада готова надати навчальним закладам громади потрібну допомогу для організації ефективного навчання  у цьому форматі.

«Треба навчитися жити і вчити дітей в таких складних умовах», – наголосив Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору