Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській громаді 14 нових хворих на COVID-19. Одужало 13 шосткинців

Здоров'я 08:58, 10.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 10 квітня на Сумщині зафіксовано 64 615 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 677 жителів області. Зокрема 12 випадків коронавірусус виявили у Шостці та 2 – у районі.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 909 летальних випадки, з них за минулу добу – 9 (Білопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Суми – 5, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 1).

Одужало перотягом минулої доби 194 пацієнта. Подолали хворобу і 13 жителів Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору