У Шосткинській громаді 14 нових хворих на COVID-19. Одужало 13 шосткинців
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 10 квітня на Сумщині зафіксовано 64 615 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 677 жителів області. Зокрема 12 випадків коронавірусус виявили у Шостці та 2 – у районі.
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 909 летальних випадки, з них за минулу добу – 9 (Білопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Суми – 5, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 1).
Одужало перотягом минулої доби 194 пацієнта. Подолали хворобу і 13 жителів Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: