Дерматолог
Авто Світ

У Шосткинській дитячій школі мистецтв відбувся випускний

Мистецтво, Освіта 10:45, 28.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

 54 випускники музичного та художнього відділення Шосткинської дитячої школи мистецтв учора отримали свідоцтва про закінчення школи.
 Як зазначив директор школи Юрій Лоза, серед випускників – 24 відмінники, переможці творчих конкурсів, фестивалів та олімпіад різного рівня. Вони отримали разом із документами солодощі.
 Директор школи Юрій Лоза та завуч Анатолій Стегайло тепло привітали випускників і побажали доброго здоров’я, подальших успіхів у навчанні. Слова вдячності школі прозвучали від батьків та випускників.
 – Позитивна святкова зустріч вдалася завдяки нашим захисникам! – зазначив директор школи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору