У Шосткинській дитячій школі мистецтв відбувся випускний
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
54 випускники музичного та художнього відділення Шосткинської дитячої школи мистецтв учора отримали свідоцтва про закінчення школи.
Як зазначив директор школи Юрій Лоза, серед випускників – 24 відмінники, переможці творчих конкурсів, фестивалів та олімпіад різного рівня. Вони отримали разом із документами солодощі.
Директор школи Юрій Лоза та завуч Анатолій Стегайло тепло привітали випускників і побажали доброго здоров’я, подальших успіхів у навчанні. Слова вдячності школі прозвучали від батьків та випускників.
– Позитивна святкова зустріч вдалася завдяки нашим захисникам! – зазначив директор школи.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: